המרכז הארצי למשכנתאות
מהי משכנתא
מילון מונחים
מסלולי משכנתאות
מיחזור משכנתא
מחשבון משכנתא
בנקים למשכנתאות
שימושי
 
מדוע צריך יועץ משכנתא
   
מה אתם באמת יודעים על המשכנתא שלכם?!

“החלפנו משכנתא וחסכנו למשפחה קרוב ל-90 אלף ש”ח”

גם אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים במשכנתא שכבר לקחתם או במשכנתא חדשה הדרך לחסכון הרבה יותר פשוטה ממה שאתם חושביםלפניכם  מדריך נבוכים בדרך לחסכון...

“בהתחלה חשבתי שיואל צוחק עלי. כשהוא סיפר לי שהצליח לחסוך במשכנתא יותר משבעים אלף ש”ח. אמרתי ליעל, אשתי, שבטח הוא סתם מנסה להתרברב. אחרי שהוא הראה לי את הניירות וגם הסביר לי כמה זה פשוט, הייתי פשוט בהלם. איך לא עשיתי את זה קודם, איך סמכתי רק על הבנקים ולא בדקתי כמו שצריך. היום אני כבר מאלה שממליצים לכל הסובבים אותי, לרוץ ולעשות בדיקת משכנתא אצל יועצי המשכנתאות ולראות איך פתאום הם חוסכים עשרות אלפי שקלים”.
אבי, שגילה פתאום את האפשרויות העומדות בפניו בחסכון המשפחתי הגדול במשכנתא, כבר לא לבד. רבים כמוהו החליטו לבדוק על מה הם משלמים כל כך הרבה וגילו להפתעתם שהם יכולים לחסוך ובגדול !

אתם מבקשים משכנתא או קונים משכנתא?
רבים מאיתנו חולמים על בית חדש, מתכננים לעבור דירה, לבנות, לשפץ. כשזה קורה אנו עסוקים כל כך בחלום וברצון להשיג את הכסף לכך, שאנו שוכחים כמה הוא באמת עולה לנו, ושיש אפשרויות להוזיל את העלויות, כדי שנוכל לממש את החלום ועדיין לשלם פחות.
רובם של הפונים לבנקים למשכנתאות, כדי לקבל את ההלוואה שתעזור להם לממש את החלום, לא ממש מבינים את עולם המושגים הבנקאיים והאפשרויות העומדות בפניהם. רובם באים לבנק מתוך נחיתות של מי שמבקשים הלוואה ומקווים שגם יאשרו להם אותה.
לאלא מכם שעדיין לא יודעים, התפקיד העיקרי של הבנקים הוא למכור לכם את הכסף שעומד לרשותו. ומן הסתם בתנאים הטובים ביותר שהם יכולים לקבל... לעצמם. ומה אתכם?

איך קורה שאפשר לשלם פחות לבנק?
הבנקים רוצים למכור לכם משכנתאות. זו עובדה. אתם צריכים לנסות ולקבל אותה בתנאים הטובים ביותר עבורכם. מהם התנאים? איזה מסלולים? באיזה ריבית? לכמה שנים? באיזה בנק עדיף?
לכל השאלות ה”קשות” האלה יש פתרונות ברורים ומעשיים. הם לא נמצאים בבנקים, כי הרי להם יש אינטרס אישי. כל אחד מהם ירצה להיות זה שמוכר להם את הלוואה על פני מתחריו.
הדרך הטובה ביותר היא לפנות לגוף בלתי תלוי, נטול אינטרסים ומחוייבות לבנק זה או אחר, שיוכל למצוא את הטוב ביותר עבורכם מבין ההצעות הקיימות.

מכרז בין הבנקים, תנו להם לרדוף אחריכם.
המרכז הארצי למשכנתאות הוקם במטרה להעניק לכם את הייעוץ והליווי בדרך למשכנתא שאתם צריכים. ליועצי המשכנתאות שלנו הידע המקצועי והכלים הטובים ביותר לבחון כל משכנתא לגופו של עניין ולהתאים את המסלול, הריביות וגם הבנק הנכון לכל זוג או משפחה.
מערכת העבודה השוטפת של המרכז הארצי למשכנתאות עם כל הבנקים למשכנתאות בארץ, יוצרת עבור כל הלוואה שלכם מכרז בינהם להשגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם. זה יכול להתבטא בחיסכון של עשרות ועד מאות אלפי שקלים במשכנתא אחת וכמובן גם בהקטנת ההחזרים החודשיים.

אתם אוהבים לעמוד בתור לפקיד בבנק?
החסכון הרב בהחזר המשכנתא שלכם הוא החלק העיקרי, אך עם זאת יש לכם חסכון נוסף: אתם לא עושים כלום. אחרי שתחליטו לקבל את השרות של המרכז הארצי למשכנתאות, תתבקשו להביא מספר מסמכים ו... זהו ! את כל שאר העבודה אנו עושים עבורכם. אנו בודקים בין הבנקים, מוצאים את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם, מקבלים את הסכמתכם ומכינים לכם את כל הטפסים, הניירת והאישורים. כשהכל יהיה מוכן עבורכם, אתם תצרכו רק להגיע ולחתום. בלי לחכות שעות בתורים, בלי לנסות ולהבין את השורות הקטנות, בלי לבזבז ימי עבודה מיותרים.

איך גם אתם יכולים לחסוך?
האמת היא שזה יותר הרבה יותר קל ממה שאתם מדמיינים. יועצי המשכנתאות שלנו ישמחו להעניק לכם פרטים על ההלוואה המתאימה לכם. אם זה למשכנתא לרכישת דירה חדשה , למחזור משכנתא קיימת, או אפילו למשכנתא לכל מטרה. היתרון של המרכז הארצי למשכנתאות הוא בשרות האישי והנגיש, ממש קרוב אליכם.

אתם קרובים ב-3 צעדים מהחיסכון הגדול שלכם, צרו קשר, זה מגיע לכם!
 
 

מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם, ללא התחייבות מצידך

  שם:

  טלפון:

  דוא"ל:

  עיר:

  נושא:

  אני מעונין לקבל מידע במייל
   
 
 
 
 

© כל הזכויות שמורות למרכז הארצי למשכנתאות  הדרכה וליווי צמודים לאורך כל התהליך ועד קבלת המשכנתא   טלפון: 1-700-72-10-10

 
     
 

דף הבית | אודותינו | מסלולי משכנתאות | מיחזור משכנתא | מחשבון משכנתא | קורסי יועצי משכנתאות | מהי משכנתא
בנקים למשכנתאות | מילון מונחים | הזמן חבר | תנאי שימוש באתר | צור קשר

 
     
 

משכנתא | מחשבון משכנתא | משכנתאות | יועץ משכנתאות | מיחזור משכנתא